ESER TESİSAT HAKKINDA

Firmamız 1996 yılından beri tesisat sektöründe bulunmakta ve size en kaliteli hizmeti vermek için elinden geleni yapmaktadır. Uzun yılların verdiği tecrübe ile en kısa sürede arızayı bulup onarımını yapmakta ve kullandığımız teknolojik aletler ile noktasal tespitler yaparak, minimum zararla tamiratı gerçekleştirmekteyiz.

Firmamız Ümitköy, Çayyolu, Bilkent, Yaşamkent, Beysukent, İncek ve çevresinde hizmet vermektedir.

Teknolojik ekipmanlarımız ve kullandığımız malzemeler ile tüm tesisat arızalarının tamir, bakım ve onarımını en iyi şekilde gidererek, size en kaliteli hizmeti vermek için elimizden geleni yapmaktayız.

Bütün inşaat tesisat işleri son derece titizlik ve büyük bir güvenle yapılır ve sorusuz teslim edilir.

Tüm tesisat arızalarınız için arayabileceğiniz iletişim numaralarımız: 0505 880 52 60 – 0532 257 35 03 – 0312 235 50 84

Tesisat Hizmetlerimiz

 • Sıhhi Tesisat Uygulamaları

  Sıhhi Tesisat genel olarak; su sistemlerindeki borulara bağlı olan ekipmanlar ve atık suyun drenajına bağlı tesisat malzemelerine denir. Temiz su ihtiyacı ve atık suyun tam olarak toplanıp transferi açısından sıhhi tesisat oldukça önemlidir.

 • Hidrofor, Kalorifer Tesisatı

  Hidrofor, Kalorifer uygulamaları..

  Hidrofor sistemleri az katlı ve çok katlı binalar, villalar, siteler, okullar, apartmanlar, iş merkezleri, oteller ve sosyal tesislerde şebeke suyu veya depolardan basınçlı su ihtiyacının karşılanması amacıyla kullanılır.

 • Doğalgaz Tesisatı

  Doğalgaz tesisatının nasıl yapılacağı hangi güzargahlardan geçeceği, kombinin nereye konulması gerektiği, ne kadar petek konulursa evin ısınacağı..

 • Tadilat – Dekorasyon

  Ev, işyeri, inşaat alanlarınızda tadilat, onarım ve dekorasyona ihtiyaç duyduğunuzda yanınızdayız.

 • Su Kaçağı

  Su kaçağı tespiti ve hasarsız tamiri, sızıntı bulma, kameralı ve bilgisayarlı cihazlarla evinizi kırmadan noktasal olarak bulunan su kaçağı profesyonelce giderilir.

 • Kanal Açma

  Kanal tıkanıklığı açma, kanal görüntüleme ile hizmet veren firmamız  son sistem kanal açma cihazlarıyla, kanal tıkanıklığını açmadaki süreyi minimuma indiriyor. Kameralı cihazlar ile kanal içindeki çökme, kırık, çatlak ve daha bir çok sorun en kısa zamanda tespit ve tamir edilir.

 • Koku Tespiti

  tesisatlar da herhangi bir tıkanıklık olmasa dahi tuvalet ve banyo gibi atık ve pis su giderlerindeki rahatsız edici koku ile sıklıkla karşılaşabiliriz. Son teknolojik görüntüleme cihazları ile kokunun kaynağı evinizde herhangi bir yeri kırıp-dökmeden tespit edilir.

 • Tıkanıklık Açma

  Su tesisatı tıkanıklığını kamera ile kırmadan açma..

 • Petek Temizliği

  Pas, kireç, tortulaşma ve tıkanma sebebi ile ısınmayan petekleri makine ve kimyasal ile temizleyerek ısınmama sorununu çözüyoruz.

 • Cam Balkon ve Yedek Parça

  Cam balkon uygulamaları ve parçaları konusunda ihtiyaç duyduğunuz çözümler..