Hakkımızda

Eser Tesisat

Firmamız 1996 yılından beri sıhhi tesisat sektöründe en kaliteli hizmeti vermek için elinden geleni yapmaktadır. Uzun yılların verdiği tecrübe ile en kısa sürede arızayı bulup onarımını yapmakta ve kullandığımız teknolojik aletler ile noktasal tespitler yaparak, minimum zararla tamiratı gerçekleştirmekteyiz.

Firmamız Çayyolu, Yaşamkent, Alacaatlı, Ümitköy, Bağlıca, Beytepe, Bilkent, İncek ve Mustafa Kemal Mahallesi‘nde hizmet vermektedir.

Teknolojik ekipmanlarımız ve kullandığımız malzemeler ile tüm tesisat arızalarının tamir, bakım ve onarımını en iyi şekilde gidererek, size en kaliteli hizmeti vermek için elimizden geleni yapmaktayız.

Tüm tesisat arızaları için arayabileceğiniz iletişim numaralarımız:
0505 880 52 600312 235 50 84

SIHHİ
TESİSAT

Tesisat Hizmetlerimiz

Sıhhi Tesisat

Sıhhi tesisat genel olarak; su sistemlerindeki borulara bağlı olan ekipmanlar ve atık suyun drenajına bağlı tesisat işlemlerine denir. Temiz su ihtiyacı ve atık suyun tam olarak toplanıp transferi açısından sıhhi tesisat oldukça önemlidir.

Koku Tespiti

Tesisatta herhangi bir tıkanıklık olmasa dahi tuvalet ve banyo gibi atık ve pis su giderlerindeki rahatsız edici koku ile sıklıkla karşılaşabiliriz. Son teknolojik görüntüleme cihazları ile kokunun kaynağı evinizde herhangi bir yeri kırıp dökmeden tespit edilir.

Su Kaçağı Tespiti

Cihazla su kaçağı tespiti ve tamiri, sızıntı bulma işlemleri evinizi kırmadan dökmeden termal kameralı cihazlar ile noktasal olarak bulunup en az zayiatla profesyonelce tamir edilir.

Kanal Tıkanıklığı Açma

Kanal tıkanıklığı açma, kanal görüntüleme ile hizmet veren firmamız son sistem kanal açma cihazlarıyla, kanal tıkanıklığını açmadaki süreyi minimuma indiriyor. Kameralı cihazlar ile kanal içindeki çökme, kırık, çatlak ve daha bir çok sorun en kısa zamanda tespit ve tamir edilir.

Su Tesisatı Tıkanıklığı

Su tesisatının kireçlenmesi, tuvalet kağıdı, ıslak mendil gibi atıkların borularda birikmesi gibi nedenlerle tıkanan su tesisatı kamera ile kırmadan açılır. Klozet tıkanıklığı, lavoba tıkanıklığı kırmadan dökmeden teknolojik cihazlar ile açılır.

Hidrofor, Kalorifer Uygulamaları

Hidrofor sistemleri az katlı ve çok katlı binalar, villalar, siteler, okullar, apartmanlar, iş merkezleri, oteller ve sosyal tesislerde şebeke suyu veya depolardan basınçlı su ihtiyacının karşılanması amacıyla kullanılır.

Rezervuar, Klozet, Sifon Montaj ve Tamir

Rezervuar tamiri, sifon tamiri, klozet tamiri, pisuvar tamiri, şamandıra tamiri, taharet musluğu tamiri, iç takım değişimi ve montaj işlemleri

Musluk, Çeşme, Batarya Montaj & Tamir

Musluk tamiri, musluk montajı, batarya tamiri, batarya montajı, duş başlığı tamiri, duş başlığı montajı

Makine Montajı, Duşakabin Montajı

Çamaşır makinesi montajı, bulaşık makinesi montajı, duşakabin montajı, klozet montajı, lavabo montajı

Petek Temizliği

Pas, kireç, tortulaşma ve tıkanma sebebi ile ısınmayan petekleri makine ile, istenirse kimyasal ile temizleyerek ısınmama sorununu çözüyoruz.

Doğalgaz Tesisatı

Doğalgaz tesisatının nasıl yapılacağı hangi güzargahlardan geçeceği, kombinin nereye konulması gerektiği, ne kadar petek konulursa evin ısınacağı vb doğalgaz tesisat işlemleridir.

Tadilat – Dekorasyon

Ev, işyeri, inşaat alanlarınızda tadilat, onarım ve dekorasyona ihtiyaç duyduğunuzda yanınızdayız.